BALKAN UNDERCOVER-SAMP
DOBRO DOŠLI NA BALKAN UNDERCOVER
IZABERITE NEKU OD PONUĐENIH OPCIJA:
BALKAN UNDERCOVER-SAMP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Pitanje] San Andreas dff & txd file-ovi

3 posters

Ići dole

[Pitanje] San Andreas dff & txd file-ovi  Empty [Pitanje] San Andreas dff & txd file-ovi

Počalji  Santiago_Gonzalez Pet Jun 25, 2010 12:29 pm

Pozdrav.
Evo htio bi napraviti backup sa dff i txd file-ovima.. Znaci hocu da si spremim originale od puska,vozila,helica,brodova itd jer bi ubacio jos neke modove pomocu IMG Toola nutra u igru. I ako znate dje se nalaze ti dff i txd file-ovi da ih kopiram na sigurno..?

Pitanje je nevezano uz server ali nemam gdje stavit takvo pitanje.. Smile

Santiago_Gonzalez
Admin

Broj poruka : 33
Datum upisa : 22.06.2010
Datum rodjenja: : 27
Lokacija : Hrvatska, Istra, Buzet

Nazad na vrh Ići dole

[Pitanje] San Andreas dff & txd file-ovi  Empty Re: [Pitanje] San Andreas dff & txd file-ovi

Počalji  Steka_Genius Sub Jun 26, 2010 1:11 am

To ti je u gta3 img fajl(za replace vozila a za oruzije je weapon) a to otvaras preko img tools i tamo samo replace.Imas i pojasnjenje u read me za skoro svako auto oruzije trebas da izmijenis u headling i to koje oces da ubacis.MODOVI STALNO CRASHUJU IGRICU ali mijenjanje izgleda auta i oruzije ne crashuje bar sam tako cuo(ovo vazi za samp)

Steka_Genius

Broj poruka : 61
Datum upisa : 20.06.2010
Datum rodjenja: : 30
Lokacija : Podgorica

Nazad na vrh Ići dole

[Pitanje] San Andreas dff & txd file-ovi  Empty Re: [Pitanje] San Andreas dff & txd file-ovi

Počalji  marko_jonic Ned Jun 27, 2010 9:06 pm

Koliko sam ja razumeo te modove sto ubacujes ces samo ti videti tako ali sta znam tvoj je izbor oko toga bounce

marko_jonic

Broj poruka : 14
Datum upisa : 24.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

[Pitanje] San Andreas dff & txd file-ovi  Empty Re: [Pitanje] San Andreas dff & txd file-ovi

Počalji  Steka_Genius Ned Jun 27, 2010 10:24 pm

Imas na najlaksi nacin to da namjestis bez ikakvih komplikacija i crashova na samp.Skini program San Andreas Mod Installer i prelako ti je.Mozas da mijenjas svako vozilo a da ti igrica u mp ne crashuje.I tacno je da ta auta samo ti takva vidis.Najbolji sajt sa mnogo modova odnosno vozila i bilo cega za svaki serijal GTA www.gtainside.com <=

Steka_Genius

Broj poruka : 61
Datum upisa : 20.06.2010
Datum rodjenja: : 30
Lokacija : Podgorica

Nazad na vrh Ići dole

[Pitanje] San Andreas dff & txd file-ovi  Empty Re: [Pitanje] San Andreas dff & txd file-ovi

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu